Zajmujemy się organizowaniem i prowadzeniem przeróżnych imprez. Urządzenia nasze uczestniczą w takich imprezach, jak: festyny, pikniki, dożynki, imprezy firmowe, imprezy dla dzieci, oraz okolicznościowe.

Urządzenia lunaparkowe, zabawowe są jedną z głównych atrakcji na wyżej wspomnianych imprezach. W czasie imprez uczestnicy ich będą mogli korzystać z zjeżdżali, zamka dmuchanego, byka rodeo czy innych urządzeń, które dostarczą dużym i małym wielu niezapomnianych wrażeń.

Nasze urządzenia posiadają atesty, a zatem są bezpieczne. Posiadamy ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Zapewniamy profesjonalną obsługę, dokonały sprzęt i maksimum bezpieczeństwa. Jesteśmy pewni, że nasze zabawki dla dzieci są doskonałym pomysłem na atrakcyjne zagospodarowanie czasu podczas każdego festynu.

Nasza Organizacja to nie tylko wypożyczenie różnych urządzeń na imprezę, to również organizacja całego przebiegu takiej zabawy, wraz z konkursami czy gastronomią. Wszystko to za rozsądną cenę. Świadczymy usługi wynajmu wraz z obsługą i transportem urządzeń rekreacyjnych.

ZAMEK DMUCHANY „ŻABA”

Zamek dmuchany jest doskonałym urządzeniem na wszelkiego rodzaju festyny, piknik. Na dmuchanej poduszce możemy bez lęku wykonywać przeróżne ewolucje.

TRAMPOLINA 14 m2

Jest z roku na rok coraz bardziej pożądanym urządzeniem przez uczestników imprez. Każdy może na trampolinie spróbować swoich możliwości w skakaniu, odbijaniu się do góry.

MAŁPI GAJ

Proponujemy Państwu przyczepę która ma wszystko co powinno znaleźć się w sali zabaw czyli basen z piłeczkami, labirynty ze zjeżdżalnią, wiszące przeszkody, figury z gąbki.

BYK RODEO

Byk rodeo przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej. Zadaniem zawodnika jest jak najdłuższe utrzymanie się na mechanicznym byku. Próbuje on na wszystkie sposoby zrzucić nas na ziemię. Tak jak na prawdziwym Rodeo jedną ręką trzymamy się byka, a drugą utrzymujemy w powietrzu. Nie ma jednak przy tym mowy, o jakimkolwiek niebezpieczeństwie, ponieważ otacza nas nadmuchiwany powietrzem materac. Całkowicie amortyzuje nasz upadek, więc zabawa jest w pełni bezpieczna. Byk rodeo cieszy się powodzeniem nie tylko wśród dzieci i młodzieży, ale także i dorosłych. Jest to urządzenie, które z powodzeniem łączy pokolenia.

ZJEŻDŻALNIA „DELFINY”

To bezkonkurencyjne urządzenie cieszące się największą popularnością wśród dzieci i młodzieży. Kilka metrów wspinaczki po drabince dmuchańca, a następnie super zjazd w dół! To sprawdzone urządzenie na wszystkie imprezy plenerowe.

MALOWANIE TWARZY

Wzory – motylki, koty, psy, wróżki, duchy, czarownice, magicy … dzieci w każdym wieku bawią się w malowanie twarzy i wprost to uwielbiają. Zapewniamy świetną zabawę z plastyczką !!!

PRZEJAŻDŻKA BRYCZKĄ, OPROWADZANIE KUCYKIEM

Doświadczona i miła obsługa gwarantuje najwyższy poziom wykonania usługi. Konie są bardzo spokojne i posłuszne, przygotowane do pracy z dziećmi i ludźmi. Bryczka jest delikatnie udekorowana i cieszy oko Gości.

STRZELANIE Z ŁUKU i WIATRÓWKI

Strzelanie z łuku i z wiatrówki to znakomita, niezwykle wciągająca gra zręcznościowa polegająca jak sama nazwa wskazuje na strzelaniu do tarczy. Gwarantuję, iż nie oderwiecie się od tej pozycji przez dobre kilka minut.

TOR PRZESZKÓD

Zabawa z przeszkodami: tor z przeszkodami dla dzieci. Wspaniała okazja do podjęcia rywalizacji w parach i sprawdzenia swojej zwinności, siły i wytrzymałości. Do pokonania jest wiele przeszkód pionowych, poziomych i skośnych.

EUROBUNGEE

Ekstremalne przeżycie dla wszystkich. Cztery batuty potrafią wynieść uczestnika nawet na wysokość 10m! Bungy Trampolina, zwana także euro-bungee lub też salto trampolina, to bez wątpienia najbardziej pożądane urządzenie rekreacyjne w ostatnich latach. Uczestnik zabawy – podłączony uprzężą do lateksowych gum, których napięcie regulowane jest przez precyzyjnie dobrane silniki – odbija się od sprężystych batut. Bungy Trampolina to urządzenie, z którego bezpiecznie można korzystać przez cały rok – zarówno w górach, jak i nad morzem, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

KROWA DO DOJENIA

Oto zapowiedź odlotowej zabawy w iście sielankowym stylu. W Państwa ręce oddajemy bowiem MUĆKĘ, czyli poczciwą krasulkę pełną mleka. Biedaczka potrzebuje, aby ktoś ją wydoił. Nic dodać, nic ująć …  Każdy uczestnik zabawy zakłada fartuch, siada na stołeczku i …  bierze się do roboty!  Można przeprowadzić zawody w dojeniu na czas.

GOKARTY

Nadają się nawet dla mniejszych dzieci, zachęcając je do aktywności fizycznej oraz do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Wyposażone są w wygodne antypoślizgowe pedały oraz opony, gwarantuje dzięki swojej specjalnej konstrukcji wysoką stabilność oraz jest solidnie wykonany.

Można regulować w nim położenie siedziska, aby dopasować je do wzrostu dziecka. Charakteryzuje go również nowoczesny wygląd. Jest również bardzo skrętny i pozwala na rozwijanie większych prędkości.

To wspaniała zabawka dla każdego dziecka!

CHUSTA KLANZY

Chusta KLANZY to pomoc dydaktyczna, która zyskała ogromną rzeszę sympatyków. Zabawy z chustą mogą spełniać różne cele dydaktyczne, a jedno działanie może ćwiczyć różne umiejętności. Zabawy te łączą wrażenia wzrokowe, dotykowe i ruch, wprowadzają radosny nastrój i odprężenie. Chusta KLANZY dostarcza wielu wrażeń uczestnikom zabaw, wprowadza tajemniczą atmosferę, a przy tym pobudza wyobraźnię i wyzwala pozytywne emocje. Jest jednocześnie odpowiedzią na pytanie jak zachęcić dzieci do działania w grupie.

Można ja wykorzystywać w sali lub w plenerze, podczas pracy z każdą grupą wiekową.

KOSTIUM PLUSZOWY – KOT TIP TOP

Produkt najwyższej jakości! Pluszowy kostium wyprodukowany jest zgodnie ze standardami bezpieczeństwa odpowiednimi dla pluszowych zabawek. Kostium doskonale nadają się na imprezy dla dzieci, promocje, wydarzenia sportowe, itd

CYMBERGAJA

Jeśli lubisz sport, to gra w cymbergaja to naprawdę coś dla Ciebie. Ta gra przypomina hokej, tyle, że nie trzeba się tak męczyć. Chodzi o to, żeby wbić krążek do bramki przeciwnika, a kiedy nie jesteś w jego posiadaniu, żeby bronić się przed atakami rywala. POLECAMY !!!

GWARANTUJEMY: Zabawę, przygodę, wielkie emocje i udaną integracje.

Jesteśmy przekonani, iż nasze kilkuletnie doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu imprez pozwoli na przygotowanie atrakcyjnego wydarzenia, które w pełni zadowoli zarówno uczestników jak i zleceniodawców.

 Na imprezie będzie kolorowo, wesoło, pomysłowo, a ten dzień zapadnie w pamięci każdego.

Musicie spróbować z Nami współpracy.